Detské oblečenie Jessie and James nás baví

Detské oblečenie Jessie and James pochádza z Anglicka. Je to luxusná britská značka pre dievčatá a chlapcov vo veku od 3 do 12 rokov. Tvoria veľmi pekné a zaujímavé kúsky oblečenia.

V spoločnosti Jessie and James sa snažia ísť v súčastnosti no zároveň kombinovať historické vplyvy a moderné inovatívne systémy. Do kolekcií zaraďujú rôzne vzory,sklady aby vytvorili jedinečné a hravé,vždy odlišné kolekcie.

Práca s Vivienne Westwood naučila tvorcov ako oblečenie strihať a navrhovať

zaujímavým a hravým spôsobom. Vlastne všetko čo by detské oblečenie malo mať. Keď prišlo na svet prvé dieťa tvorcov začali vidieť medzeru na trhu luxusného oblečenia pre deti. Oblečenia ktoré je zábavné,no stále pohodlné a nositeľné.

https://stylekids.sk/znacka-produktu/jessieandjames/

Kolekcia obsahuje veľmi unikátne siluety,ktoré sú základom pre všetky návrhy. Kombinácia historických prvkov s modernými strihmi je nadčasová a originálna. Každý produkt v kolekcii je unikátny so zmyslom pre detail. Tvorcovia sa predovšetkým snažia kombinovať módu s komfortom,pretože to je najdôležitejšia vec pre deti. Na šitie kolekcií používajú len najkvalitnejšie bavlny z Veľkej Británie,Portugalska a Talianska. Veľmi dôkladne vyberajú len tých najlepších výrobcov ktorí rozumejú ich myšlienke kvality a dizajnu.

Momentálne detské oblečenie Jessie and James nájdeme v najprestížnejších obchodných domoch  v Spojenom Kráľovstve,v Japonsku,Číne,Južnej Kórei,Hong Kongu,USA,Nemecku a prostredníctvom www.stylekids.sk už aj na Slovensku.Najnovšie malý kúsok kolekcie aj v dámskom butiku Outfit4you Fashion na Trenčianskej ulici 56/B v Bratislave 🙂

Veľkou inšpiráciou je tiež Charlie Chaplin a jeho známe motto:

“deň bez smiechu je deň zbytočný”

Radosť a dobrá energia je prenesená do každého jedného modelu oblečenia Jessie and James.

Návrhárka Jessie s manželom Jamesom tvoria kolekciu s láskou a snahou odlíšiť sa od mnohých značiek. Ich typický rukopis je na prvý pohľad rozpoznateľný. Medzi najtypickejší a hádam aj najznámejší kúsok v kolekciách Jessie and James sú dievčenské šaty Squiggle. Dievčatá si ich zamilovali predovšetkým pre ich pohodlnosť,kombináciu materiálov a veľkú variabilnosť.

Súhra tkanín,materiálov,vzorov a strihov definujú značku. Cieľom je vytvárať jednotlivé štýly ktoré sú rozpoznateľné,jedinečné s typickými dizajnérskymi prvkami.