Prečo práve detské holandské oblečenie Oilily?

Dôvodov prečo sme sa rozhodli pre predaj  tohto detského holandského oblečeNIA  v našom e-shope  https://www.stylekids.sk bolo viac.

Na Slovensku nebolo! Podľa mňa na našom trhu nesmie chýbať. Na prvý pohľad ma oslovilo. Má neskutočne veľa farieb rôzne skombinovaných,ešte viac vzorov a skvelé materiály na ktorých si ja veľmi potrpím. Som názoru že deti oblečenie nesmie obmedzovať. Musia sa cítiť komfortne a skvele. Na úvod by som vám značku Oilily rada priblížila.

Firma Oilily bola založená v Holandsku v roku 1963. Značka začala svoju tvorbu detským oblečením. Nová vízia detského oblečenie vyústila do veľkolepého štýlu ktorý nikdy nikto predtým nemal. Keďže úspešnosť oblečenie pre deti bola vynikajúca v roku 1986 sa značka rozrástla aj o dámsku kolekciu. Používanie farieb, inovatívny dizajn, hravé vzory, detailné remeselné spracovanie a certifikovaná vysoká kvalita priniesli spoločnosti Oilily veľké množstvo fanúšikov a verných zákazníkov. V súčastnosti sa ich výrobky predávajú prostredníctvom 2500 predajcov po celom svete. Medzi týchto predajcov patria špičkové obchodné domy v Európe aj Ázii a veľké množtvo internetových obchodov.Je mi cťou že práve prostredníctvom nášho e-shopu vám môžme túto skvelú detskú značku ponúknuť a priblížiť. Oilily oslávili už cez 50 rokov svojej úspešnej existencie. Na začiatku rozbeh značky nebol vôbec jednoduchý. V 60 rokoch návrhy  spoločnosti Oilily boli jednoducho príliš farebné a nápadité pre širokú verejnosť.

Aj napriek počiatočnému zaváhaniu potencionálnych zákazníkov sa značka neuveriteľne rozrástla. Získala si srdcia a priazeň mnohých ľudí. Nie je sa čo čudovať.

Táto detská holandská značka chytí za srdce nejedno dieťa,ale aj rodičov. Svojou neuveriteľnou farebnosťou,hravosťou,materiálmi a rôznymi vzormi lahodí každému oku. Stačí ak sa pozriete na ich farebné kampane.Niekoľko kúskov detského oblečenie Oilily môžte nájsť aj v našom e-shope .Chcela by som vyzdvihnúť predovšetkým výborný teplý kabátik určený pre malé slečny,ktorého vnútro je vystlané jemnou kožušinkou. Do prichádzajúcej zimy by ho mala mať každá malá parádnica .https://stylekids.sk/produkt/zimny-dievcensky-kabat/

Keďže je táto kvetinová farebná rada kompletná,pozrite si ešte niekoľko tipov čo sa dá ku kabátu pekne skombinovať. Vyzdvihujem ešte obojstrannú kožušinovú vestu.Jednoducho k nej doladíte tenšie legíny alebo mikinu a veselý pohodlný outfit je na svete 🙂