Little Dutch-značka hračiek z Holandska

Little Dutch= Kvalita a Kreativita vo Svete Detských Hračiek

V dnešnom preplnenom svete detských hračiek sa hľadanie kvalitných, bezpečných a esteticky príťažlivých produktov môže zdať ako nekonečná úloha. No medzi množstvom možností vyniká jedna značka: Little Dutch. Svojou jedinečnou kombináciou kvality, kreativity a štýlu sa stala obľúbenou voľbou rodičov a detí po celom svete.

 

Začiatky značky Little Dutch  (v preklade malý holanďan)

vznikla s víziou poskytnúť detským hračkám nový rozmer. Od svojich skromných začiatkov sa vypracovala na popredného hráča na trhu s detskými produktami.

Značka Little Dutch bola založená v Holandsku, v roku 2007,v krajine známej svojou dlhou tradíciou  kvalitných dizajnových výrobkov. Vznikla v podkroví domu a odvtedy sa vyvinula na spoločnosť s viac ako 45 zamestnancami. Zakladateľkou je Rinke van der Helm. Keď Rinke v  tehotenstve hľadala doplnky do detskej izbičky jej najstaršieho dieťaťa a nemohla nájsť nič čo by sa zhodovalo s jej predstavou vyrobila lampu,ktorou to celé začalo a pokračovalo na medzinárodnú značku s rozsiahlym sortimentom pre bábätká, batoľatá a predškolákov.  Sprostredkovanie lásky prostredníctvom krásnych, láskyplných a jedinečných produktov a pridať trochu rodinnej radosti navyše je stále kľúčovou hnacou silou všetkého, čo v Little Dutch robia.

 

 

Kvalita nadovšetko

Jedným z hlavných pilierov značky Little Dutch je ich záväzok kvalite. Každý výrobok je dôkladne testovaný a vyrobený z najkvalitnejších materiálov, aby bol nielen bezpečný, ale aj odolný voči bežnému opotrebovaniu, čo robí hračky Little Dutch obľúbenou voľbou nielen pre deti, ale aj pre ich rodičov.

 

Kreatívne a vzdelávacie hračky Little Dutch

Okrem svojej nekompromisnej kvality sa značka Little Dutch vyznačuje aj svojou kreativitou a inováciou v oblasti detských hračiek. Ich sortiment obsahuje širokú škálu produktov, ktoré podporujú nielen zábavu, ale aj vzdelávanie a rozvoj detí vo všetkých vekových kategóriách. Od hračiek podporujúcich motorické schopnosti po didaktické hračky podporujúce kognitívny rozvoj, Little Dutch ponúka niečo pre každé dieťa. Od mäkkých textilných a vzdelávacích hračiek až po krásne doplnky do detskej izby alebo detskej izby. Little Dutch sa zameriava na rôzne štádiá vývoja dieťaťa a využíva každý okamih každého dňa. Kolekcie pozostávajú zo všestranných produktov, ktoré boli navrhnuté tak, aby sa navzájom dopĺňali.

Štýlový dizajn

Napriek ich funkčnosti a vzdelávacej hodnote sú hračky Little Dutch tiež známe pre svoj štýlový dizajn. Jedinečná kombinácia jemných farieb, vintage vzorov a moderných prvkov robí z každého výrobku umelecký kúsok, ktorý oslovuje nielen deti, ale aj dospelých.

Little Dutch – Viac než len Hračky

Vďaka svojej vynikajúcej kvalite, kreatívnemu dizajnu a záväzku voči bezpečnosti sa značka Little Dutch stala synonymom pre excelentné detské hračky. Jej sortiment ponúka nie len zábavu, ale aj možnosť rozvoja pre deti vo všetkých vekových skupinách. Little Dutch nie je len značkou, je to spoločník na ceste detského objavovania sveta. Little Dutch čerpá inšpiráciu z bezpodmienečnej lásky, ktorú majú rodičia k svojim deťom. Táto láska je jadrom každej kolekcie a uvidíte ju v každom produkte.
V Little Dutch sa venujú realizácii skvelých návrhov získavaním tých najlepších materiálov a so zameraním na každý malý detail.

 

Zdieľať článok:

Prihláste sa na odber noviniek

Vyplnením e-mailovej adresy udeľujete súhlas so zasielaním newslettera na zadanú e-mailovú adresu. Podrobné informácie o spracovaní vašich osobných údajov nájdete v Podmienkach ochrany osobných údajov.
×