Milí zákazníci,

 

po niekoľkoročných skúsenostiach práce s módou sme chceli  priniesť niečo nové,detské značky ktoré sme zatiaľ na Slovensku nemali možnosť vidieť, pretože nie je nič krajšie, ako spokojné, šťastné a navyše krásne oblečené deti.

Prvou je Jessie and James pochádzajúca z Anglicka, kde tvorcovia týchto zaujímavých vecičiek v minulosti spolupracovali so samotnou Vivienne Westwood.

Druhou značkou je Oilily, pochadzajúca z Holandska, ktorá tvorí milé pestrofarebné a vzorované oblečenie.Obe značky dbajú na kvalitu textílií, preto vo väčšine prípadov používajú prírodné materiály ktoré sú pre jemnú detskú pokožku veľmi komfortné.

Našou snahou je s odstupom času pridávať na e-shop ďalšie trendové značky.

Ponuku sme rozšírili o 2 street style poľské značky.

Prvou je veľmi trendová a kvalitne prepracovaná detská značka BOOSO, ktorá je už na Slovensku známa, no u nás je horúcou novinkou.

Druhou je MAYBE4BABY ktorá je komfortná na každodenné nosenie detičiek.

 

V kolekciách môžete nájsť kabáty, bundy, mikiny, svetre, košele, blúzky, tričká, kraťasy, legíny, nohavice, šaty, sukne a rôzne doplnky pre dievčatá a chlapcov. Veríme, že sa vám budú páčiť minimálne tak, ako nám a na stránky Stylekids sa budete s radosťou vracať 🙂


KONTAKT

Stylekids.sk
Adresa: Slovnaftská 106,
821 07 Bratislava
Tel: +421 915 723 467
Email: info@stylekids.sk